X
Задать город Чернигов по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Lords of the Sound «Viking Music» в Чернигове

Lords of the Sound «Viking Music»

Чернигов, 03 декабря 2017 г, 19:00
Черниговский Областной академический украинский музыкально-драматический театр им. Т.Г. Шевченко Черниговский Областной академический украинский музыкально-драматический театр им. Т.Г. Шевченко
пр-т Мира, 23
Чернигов
+380445905555
120 - 290 грн.
До события осталось:
2017
11
03
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
27 липня 2017 року о 20:00 в концертному клубі «Bel Etage» оркестр «Lords of the Sound» задовольнить потреби шанувальників історичної і міфологічної теми в кіно, серіалах і комп'ютерних іграх у новій програмі «Viking Music». Міфологія, скандинавські мотиви і магічність сплітаються у героїчній, красивої музики у виконанні симфонічного оркестру «Lords of the Sound». Геймери, шанувальники історичних фільмів, шанувальники вікінгів і фентезі, «Viking Music» розбурхає вашу уяву за допомогою музичної зброї. Тема Вікінгів є досить популярною в сучасних комп'ютерних іграх, кіно і серіалах. Але програма «Viking Music» об'єднує також у собі музику з близьких за жанром проектів: - Vikings - Warcraft - Game of Thrones - Відьмак - World of Warcraft - Skyrim Assassin's Creed - The 13th Warrior - Lord of the Rings та багато інших. Програма «Viking Music» містить епічну, виключно потужну музику. Купуйте квитки на концерт 27 липня в клубі «Bel Etage», а добірні саундтреки про волелюбних шукачів пригод і небезпечних подорожах надихнуть вас на подвиги, а також додадуть сил. Диригенти: Віталій Саражинський і Віталій Фізер. Продюсер: Андрій Новаторів.

Lords of the Sound «Viking Music» в других городах:

12чт октября, 2017

НиколаевКонцерт-холл «Юн...

19:00 200 - 420 38 шт. купить
13пт октября, 2017

Днепр (Днепропетровск)ДК Машиностроителей

19:00 150 - 520 30 шт. купить
15вс октября, 2017

ЧеркассыПалац Культури «...

19:00 120 - 290 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Lords of the Sound «Viking Music» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Lords of the Sound «Viking Music» в Чернигове состоится 03 декабря 2017 г, 19:00, Черниговский Областной академический украинский музыкально-драматический театр им. Т.Г. Шевченко.

27 липня 2017 року о 20:00 в концертному клубі «Bel Etage» оркестр «Lords of the Sound» задовольнить потреби шанувальників історичної і міфологічної теми в кіно, серіалах і комп'ютерних іграх у новій програмі «Viking Music».

Міфологія, скандинавські мотиви і магічність сплітаються у героїчній, красивої музики у виконанні симфонічного оркестру «Lords of the Sound». Геймери, шанувальники історичних фільмів, шанувальники вікінгів і фентезі, «Viking Music» розбурхає вашу уяву за допомогою музичної зброї.

Тема Вікінгів є досить популярною в сучасних комп'ютерних іграх, кіно і серіалах. Але програма «Viking Music» об'єднує також у собі музику з близьких за жанром проектів:

- Vikings

- Warcraft

- Game of Thrones

- Відьмак

- World of Warcraft

- Skyrim

Assassin's Creed

- The 13th Warrior

- Lord of the Rings та багато інших.

Програма «Viking Music» містить епічну, виключно потужну музику. Купуйте квитки на концерт 27 липня в клубі «Bel Etage», а добірні саундтреки про волелюбних шукачів пригод і небезпечних подорожах надихнуть вас на подвиги, а також додадуть сил.

Диригенти: Віталій Саражинський і Віталій Фізер.

Продюсер: Андрій Новаторів.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber